Жаңалықтар

WRO – 2019: жеңімпаздар анықталды


Робототехника бойынша ұлттық чемпионаттың жеңімпаздары мен жүлдегерлері анықталды:

Жалпыкомандалық есепте ең көп жүлделі орын алған Батыс Қазақстан облысының командасы олимпиаданың жеңімпазы атанып, WRO ауыспалы кубогын жеңіп алды.

«Regular»  санаты

Regular Elementary:

1 орын – Софья Кокорина, Георгий Шиляев (Көкшетау қ. НЗМ)

2 орын – Марат Қазкенов, Али Умаргалиев ("Роботтар лигасы" - Астана қ. робототехника балалар секциясы)

3 орын – Әбілмансұр Жүніскенов, Ансар Баширов (Өскемен қаласы әкімдігінің «Жас техниктер станциясы» КМҚК)

Regular Junior:

1 орын – Әсет Жұмин, Дастан Тыныштық (Орал қ. НЗМ)

2 орын – Айша Жоламанова, Арсен Есенғалиев (Орал қ. НЗМ)

3 орын – Санжар Серік, Мирас Иманғали (Орал қ. НЗМ)

Regular Senior:

1 орын – Никита Носков, Данил Прохоренко (НЗМ ХБН Алматы қ.)

2 орын – Владимир Усольцев, Нұрбол Жақсылық (НЗМ ХБН Қызылорда қ.)

3 орын – Арнұр Оразғұл, Бекбол Болатов (Орал қ. НЗМ)

«Open»  санаты

1 орын – Аида Абилева, Андрей Дорохин (Павлодар қ. № 11 модульдік үлгідегі жалпы білім беру бейіндік мектебі)

2 орын – Әлішер Мағамбет, Даниал Сыдықов (Алматы қ. NGS жаңа ұрпақ мектебі)

3 орын – Никита Пак, Ангелина Долженко (Талдықорған қ. ФМБ НЗМ)

Open Junior

1 орын – Чингиз Қуанышбай, Михаил Дудинов (Алматы қ. ХББ НЗМ)

2 орын – Сәкен Дәуренбек, Айдамир Болат (Көкшетау қ. IT мектеп-лицейі)

3 орын  – Алина Цай, Жанәділ Шакарим (Дарынды балаларға арналған "Мұрагер" облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты, Қарағанды қ.)

Open Senior

1 орын – Даниил Филимонов, Элина Пак (Талдықорған қ. ФМБ  НЗМ, Талдықорған қ. NEXTROBOT зияткерлік даму балалар орталығы)

2 орын – Рахат Айтжан, Шырын Оспанова (Астана қ. ФМБ НЗМ)

3 орын –Ескендір Асанқұл, Асылбек Сакенов (Алматы қ. ХББ НЗМ)

«WRO Football» санаты

1 орын – Жәңгір Баянов, Қайсар Әлібеков (Орал қ. ФМБ НЗМ)

2 орын – Серғазы Тайтуев, Еркебұлан Кенжебек (Петропавл қ. ХББ НЗМ)

3 орын – Даниил Округ, Азат Ахметкали (Қостанай қ. ФМБ НЗМ)

«Jasampaz» санаты  (Smart City - Arduino):

1 орын – Айдана Кенжебаева, Самал Әли (Ақтөбе қ ФМБ НЗМ)

2 орын – Рахат Хамитов, Жаркен Өтегенов (Көкшетау қ. ФМБ НЗМ)

3 орын – Әлішер Әлиев, Елдар Шаяхмет (Нұр-Сұлтан қ. ФМБ НЗМ)

Номинациялар бойынша жеңімпаздар

First Step Experience ауыл мектептерін қолдау –  Жігер Ғалымбекұлы, Ернар Адалбекұлы (Алматы облысының Жыланды орта мектеп-лицейі)

Creativity Award – Рысгүл Серикбаева, Дария Байғожина (Павлодар қ. ХББ НЗМ)

Girl power – Еркежан Ахмадиева, Дария Үйсенғали (Талдықорған қ.  ФМБ НЗМ)

 



Қаралым: 170
Жарияланған: 28 Маусым